Dlaczego to właśnie Nam powinieneś zaufać? Otóż to proste, ponieważ jesteśmy otwarci na nowe możliwości, żądni wiedzy, szczerzy do bólu, nie przejdziemy obok rzuconego nam zagadnienia. Jako dwójka młodych, dociekliwych inżynierów, wyciskamy z życia 110%. Jeśli jeszcze nas nie poznałeś to zapraszamy do krótkiej lektury o tym kim jesteśmy.

Jeżeli potrzebujesz i chcesz to możemy się tym zająć:

 

ARTYKUŁ NA BLOGU

współpraca, dokądkolwiek, dokadkolwiek

Bardzo lubimy przelewać nasze myśli na papier. Do napisania każdego tekstu podchodzimy inaczej. Wszystko zależy od tematyki, miejsca czy ludzi których spotkaliśmy. Robimy to w taki sposób, aby podkreślić co było najważniejsze w danym momencie, wydarzeniu, podróży. Na koniec chcielibyśmy zaznaczyć, że nie tworzymy wpisów typowo sponsorowanych. Chętnie opiszemy miejsce do którego nas zaprosicie. Szanujemy nasza społeczność i chcemy dostarczać im tylko i wyłącznie te najprzydatniejsze treści.

WIDEO I ZDJĘCIA

współpraca, dokądkolwiek, dokadkolwiek

Uczymy się najnowszych trendów i szukamy niepowtarzalnych kadrów. Odpowiadamy za cały projekt. Kreujemy pomysł. Tworzymy scenerię, uwieczniamy na wideo lub/i zdjęciach, zajmujemy się obróbką oraz montażem. Nie musisz martwić się na żadnym etapie tworzenia zleconego nam zadania. Powstały materiał opublikowany zostanie w social mediach klienta, istnieje również możliwość promocji go w naszych kanałach sieciowych.

RECENZJE SPRZĘTU

współpraca, dokądkolwiek, dokadkolwiek

Nasze przygody uwieczniamy na filmach oraz zdjęciach. Podczas podróży chętnie przetestujemy Wasz sprzęt. Jesteśmy otwarci na każdą propozycję, nie chodzi tylko o sprzęt wideo, ale również o wszystkie okołopodróżnicze cudeńka. Ostatnio szukaliśmy dobrej latarki czołowej i chętnie przetestowalibyśmy ten element naszego ekwipunku. Jak widzicie jesteśmy elastyczni i otwarci na nowości.  Rzetelną recenzję, w formie artykułu umieścimy na naszym blogu w zakładce ‘poużywamy?’.

 

KONKURSY

współpraca, dokądkolwiek, dokadkolwiek

Kto nie lubi wygrać czegoś fajnego? My nie znamy takich osób. Macie pomysł i chcielibyście się zareklamować poprzez ciekawe rozdanie? Chętnie pomożemy! Możecie liczyć na naszą kreatywność i wsparcie. Miejsce publikacji (facebook, youtube, blog czy instagram) oraz przebiegu rozdania ustalamy, po otrzymaniu informacji o produkcie.

POMOC W PLANOWANIU WYJAZDU

współpraca, dokądkolwiek, dokadkolwiek

Nazywamy się amatorami taniego podróżowania. Zawsze szukamy najlepszych opcji, ponieważ nie lubimy wydawać niepotrzebnie pieniędzy. Razem odwiedziliśmy państwa na 3 kontynentach. Tworzymy plan podróży dopasowany do Was. Pomagamy w odnalezieniu taniego lotu, dajemy propozycję kilku noclegów w zależności od wymagań. Planujemy wspólnie budżet i dajemy wskazówki jak się go trzymać. Specjalizujemy się w intensywnych wyjazdach, co mogliście zaobserwować czytając nasze wpisy na blogu. Jeśli podoba Wam się nasz styl podróżowania, to napisz śmiało.

 

PRELEKCJE

współpraca, dokądkolwiek, dokadkolwiek

Zainteresował Was nasz wpis lub artykuł? Chcielibyście rozwinąć temat i dowiedzieć się więcej o danym państwie, które odwiedziliśmy? A może chcielibyście wiedzieć jak zaoszczędzić kilka złoty podczas wyjazdów? Wspaniale się składa, bo straszne z nas gaduły i chętnie opowiemy Wam o tym co przeżyliśmy na własnej skórze. Zaproście nas na festiwal, do szkoły czy biblioteki. Chcecie abyśmy opowiedzieli o podróżach na imprezie firmowej czy innym evencie, chętnie wpadniemy! Każde nasze wystąpienie będzie dodatkowo promowane przez nas w naszych social mediach.

Możesz być pewien, że współpraca z nami będzie profesjonalna i przyjemna.  Do każdego tematu podchodzimy indywidualnie. Nim napiszemy o czymś robimy dokładny rekonesans. Sprawdzamy, testujemy, a przede wszystkim poznajemy.

Jeżeli wciąż zastanawiasz się czy do nas napisać:

 

 

 

upsKompetentność 

Jesteśmy prężnie rozwijającym się duetem. Ukończenie studiów ściśle technicznych, pozwala nam w logiczny i konkretny sposób rozwiązywać napotkane problemy. Jednak to dusze artystów tchną w nasze projekty  to ‘coś’. Taka mieszanka wiedzy i pasji może przynieść wiele dobrego.

upsBłyskotliwość

Głowy pełne pomysłów, młoda siła i energia oraz zaangażowanie to nasz klucz do sukcesu. Kreatywność, to podstawa naszego stylu działania. Staramy się dawać od siebie 110%. Bez żadnych korzyści materialnych promujemy, miejsca oraz produkty, które w szczególny sposób skradły nam serducha.

 

 

upsSumienność

Prezentowane przez nas miejsca i produkty są całkowicie zgodne z nami. Uważamy, że rzetelność wyboru współprac to podstawa. Polecamy tylko to co przetestowaliśmy na własnej skórze. Dzięki temu cieszymy się zaufaniem wśród naszej społeczności.

upsRozwój

Nie zamierzamy spoczywać na laurach, pragniemy jeszcze prężniej się rozwijać. Ciągłe doszkalanie i szukanie wyzwań to właśnie my! Wierzymy, że człowiek całe życie się uczy. Zdobywanie wiedzy na nowe tematy to coś co niezwykle nas kręci.

Przekonaj się już teraz! Nie wahaj się i napisz, każdy kiedyś zaczynał.