Kierunki

Przewodniki

Tutaj znajdziesz gotowe plany podróży, przeróżne informacje oraz porady o wielu miejscach na całym świecie. Zainspiruj się!

Wybierz cel

Gotowe plany zwiedzania

TOP rzeczy do zrobienia

Jesteś w nowym miejscu tylko na chwilę i brakuje Ci pomysłu na zorganizowanie efektywnie czasu? Tu znajdziesz zbiór rzeczy do zrobienia i miejsc do odwiedzenia w danym państwie, regionie czy mieście. 

PS. Sami to wszystko przetestowaliśmy i wybraliśmy te najlepsze i warte uwagi!

Weekendowe wypady

Zaglądając do skarbonki- koszty życia w podróży

Zainspiruj się!

Tworzenie treści podróżniczych jeżdżąc dokądkolwiek świat nas zawoła jest naszą największa pasją. Pracując na etacie, większą część wolnego czasu po pracy poświęcamy wyjazdom i pielęgnowaniu naszego dziecka, czyli tego bloga.

Korzystając z naszych doświadczeń w szczegółowy sposób staramy się opisywać  nasz przygody tworząc przewodniki, zbiory miejsc i doświadczeń bez których podróż może okazać się niepełna oraz dając pro wskazówki, które ułatwiają poruszanie się po innych państwach. Każdy z tych wpisów jest opatrzony obszernymi opisami oraz inspirującymi zdjęciami czy filmami (których wciąż uczymy się kręcić).

Mamy nadzieję, że przeczytane u nas informacje ułatwią Ci planowanie własnego wyjazdu oraz dadzą przedsmak tej niezwykłej przygody. Gotowe plany zwiedzania wraz z mapami, możesz ściągnąć na urządzenia mobilne i cieszyć się wygodą korzystania.

Dokądkolwiek w świat ruszysz, wykorzystaj ten czas! To twój czas.