O nas

dokadkolwiek.pl? Co to? Pierwsze słyszę..

Cześć!

To my Ewelina i Filip główni sprawcy całego zamieszania. Jesteśmy miłośnikami odkrywania nowych zakątków świata. Poznaliśmy się na studiach inżynierskich. Połączyła nas miłość do świata. Jako dzieciaki urodzone w 1993 roku, młode lata spędzaliśmy eksplorując pobliskie podwórka i place zabaw. Może właśnie dlatego, każdą wolną chwilę staramy się uciekać z domu.  Pierwszą podróż jaką odbyliśmy wspólnie zaprowadziła nas na Litwę ze względów finansowych. Jako studenci postanowiliśmy wyjechać na wakacje do Londynu, dzięki temu mieliśmy okazję mieszkać 2,5 miesiąca w Wielkiej Brytanii. Po wakacjach z dala od ojczyzny, oboje wiedzieliśmy, że chcemy zobaczyć jeszcze więcej, a najlepiej cały świat! I tak od 2015 roku dążymy do tego!

 

 

Najbliższy do zrealizowania cel: 5 kontynentów do trzydziestki!

 

Ewelina, jako dziecko nie mogła usiedzieć w domu, stąd tata od najmłodszych lat nazywał ją ‘Włóczykij’. Pochodzi z niezwykle malowniczego miasta jakim jest Augustów, miasto 7 jezior. Jest kręconą, pozytywnie spontanicznie osobą. W jej głowie w ciągu minuty rodzi się 100 pomysłów. Najlepiej tu i teraz! Gaduła, łatwość w nawiązywaniu kontaktów pozwala na poznanie wielu niezwykłych ludzi. W każdym miejscu na ziemi musi spróbować lodów waniliowych. Dlaczego? Sama nie wie, ten typ tak ma;).

“Live your life by a compass, not a clock.”

Fifi , miłośnik wszelkich sportów zaczynając od ping-ponga, po down-hill kończąc na piłce nożnej (jak na prawdziwego mężczyznę przystało ;)). Największy fan FC Barcelony i Messi’ego. Od dziecka podróżował z rodzicami i to oni zaszczepili w nim ducha podróżnika. Pierwszy raz leciał samolotem do Egiptu mając 8 lat. To uczucie przy stracie  sprawiło, że już wtedy wiedział co chce robić w życiu. Trzeźwo myślący, dążący do ściśle określonych celów najlepszy organizator wyjazdów. Znajomi zwracają się do niego o pomoc w organizacji podróży na własną rękę. Znalezienie lotów, noclegu czy plan wycieczki nie stanowią żadnego problemu, w takich okolicznościach Fifi czuje się jak ryba w wodzie.

‚,Yesterday you said tomorrow’’
brazylia, rio de janeiro, podróże małe i duże, podróż na własną rękę, cocacabana, plaża, słońce
ewelina&filip 👫💚🌎